O víkendu 31. 5. – 2.6. odjelo družstvo starších žákyní na 3denní turnaj ITS CUP 2024 do Kunovic. Turnaje se zúčastnilo celkem 14 družstev rozdělených do 2 základních skupin. Ivančická děvčata se postupně utkala s týmy Pezinoku, Hodonína, Kunovic, Středočešek, Hostivic a Velkého Meziříčí. Základní skupinou děvčata prošla neporažena, a tak v neděli dopoledne nastoupila v semifinále proti týmu Písku. Vypjaté utkání nakonec skončilo nejtěsnějším možným rozdílem v neprospěch našich házenkářek. I přes velké zklamání nás čekalo ještě utkání o bronz.

Druhé semifinále vyhrál Zlín „B“ nad Velkým Meziříčím, a tak soupeř pro poslední utkání turnaje byl jasný. Na obou družstvech byla patrná únava, ale házenkářky z Ivančic ukázaly větší bojovnost a po zásluze si tak z turnaje odvezly pohár a medaile za 3. místo.

Na turnaj jsme odjely pouze v 10 hráčkách, i přesto však děvčata ve všech utkáních předváděla pohlednou, rychlou házenou se spoustou pěkných akcí.

Individuální ocenění si z turnaje odvezla Jana Burešová, která byla vyhlášena nejlepší brankářkou turnaje.

 

Sestava: Burešová Jana – Bubeníková Jesscica, Hrdá Viktorie, Holá Vanessa, Feithová Kristina, Čožíková Karolína, Do Bao Ngoc Kristýna, Koptíková Ellen, Čožíková Denisa, Kabelková Tereza

Realizační tým: Hájková Lenka, Holý Richard, Svoboda Petr

 

HK Ivančice – HK Pezinok 17:6

HK Ivančice – HK Hodonín 29:10

HK Ivančice – SHK Kunovice 16:14

HK Ivančice – LIONS Hostivice Praha 24:2

HK Ivančice – Sokol Velké Meziříčí 15:10

HK Ivančice – Středočešky 16:12

Semifinále:

HK Ivančice – Sokol Písek 13:14

O 3. místo:

HK Ivančice – Sokol Velké Meziříčí 14:9