Ve dnech 31.5.2024 až 2.6.2024 se mladší žákyně HK Ivančice, společně se staršími žákyněmi, zúčastnili 25. ročníku ITS Cupu v Kunovících. Naše družstvo bylo nalosováno do skupiny B společně s družstvy: HC Zlín B, Středočešky, TJ Jiskra Otrokovice, HC Háje Praha, MHK Bytča A a SK Kuřim. Ve skupině A pak bojovalo družstvo domácích SHK Kunovice, dále pak HC Slovan Duslo Šala, TJ Sokol Velké Meziříčí, 1.SC Bohumín 98, TJ Astra Praha, SKH Velká nad Veličkou a MHK Bytča B.

Vzhledem k omluvenkám, jsme jeli pouze se 3 děvčaty na střídání, o to více dostaly všechny holky prostoru na hřišti. V základní skupině se nám nepovedlo bodovat ani jednou, ačkoliv to výsledkově nebylo místy špatné, projevily se naše bolesti celé této sezóny. Některá děvčata po nemoci, jiná po tréninkových výpadcích. Pro většinu děvčat se jednalo o zápasovou premiéru pod širým nebem, lépe řečeno pod mraky, ze kterých nám na 3 zápasy zapršelo vydatně a hřiště místy připomínalo kluziště. Soupeři se s těmito podmínkami vypořádali lépe.

Výsledky ze skupiny B:

HC Háje Praha : HK Ivančice             11:9

SK Kuřim : HK Ivančice                      11:7

Středočešky : HK Ivančice                 14:9

HC Zlín B : HK Ivančice                     17:11

TJ Jiskra Otrokovice : HK Ivančice    14:9

Přesto, že jsme v zápase o umístění porazili družstvo MHK Bytča B 18:6 představovali jsme si naše výkony jinak. Co však musím pozvednout, je kolektiv, který mají holky skvělý, zažili jsme spoustu zážitků, získali zkušenosti. Příští rok, jedem zas!

Společná týmovka s hráčkami SK Kuřim