Lenka Hájková | | Dorost

Mladší dorostenci odehráli první utkání

Mladší dorostenci

V neděli čekalo na naše dorostence první soutěžní utkání proti týmu TJ Sokol Centrum Haná. Již od prvních minut nám bylo jasné, že to nebude lehké utkání. Soupeř na tom byl pohybově a herně lépe. V útoku jsme se měli problém prosadit, a tak jsme první gól vsítili až v 8. minutě. Náš útok byl bez pohybu. Hráči se snažili prosadit zejména individuálně, a to většinou neúspěšně. V obraně chyběla komunikace a nefungovalo zdvojování spojek. Po odevzdaném prvním poločase jsme prohrávali 15:8. Do druhého poločasu jsme chtěli zlepšit nasazení v útoku a také komunikaci v obraně. To se nám částečně podařilo. Ke konci druhého poločasu nám ale chyběly síly a začali jsme dělat zbytečné technické chyby, které soupeř trestal.
Utkáni jsme prohráli 32:21.

Sestava a branky:  Novotný J. 2, Šimbera A. 3/1, Kašparovský A. 2, Weber M., Benda M. 4, Chaloupka A., Binko D. 8/2, Twerd D. 2/1, Eigner M., Sobotka V.

TJ Sokol Centrum Haná - HK Ivančice 32:21 (15:8)