Polanka Cup 2013
Skvělá Polanka...
Ve dnech 06.-09.06.2013 se ivančické chlapecké týmy tradičně zúčastnili oblíbeného kvalitního turnaje v Polance nad Odrou. Turnaj, kterého se účastníme již od roku 2006, měl opět vysokou úroveň a organizátorům lze gratulovat k tomu, jak skvěle zvládli již 19. ročník, na který si přijelo zahrát celkem 39 týmů. Naši chlapci reprezentovali HK Ivančice velmi dobře, ve všech kategoriích se jim podařilo získat medailové pozice. Gratulujeme...
MINIŽÁCI
Sestava:
Slaný Martin 45, Louda Michal 2, Houser Jan, Kolouch Petr 3, Twerd Dominik, Svoboda Daniel, Baštýř Matouš 1, Kocáb Šimon 2, Konečný Tomáš 5, Vorel Vojtěch 10, Zemek Jiří 12, Zemek Jan 1, Benda Marek
brankář Šnédar Filip 1
Utkání ve skupině:
HK Ivančice : Sokol Klimkovice 9 : 5
HK Ivančice : KHZ Vsetín 14 : 17
HK Ivančice : Sokol Nové Bránice 11 : 8
HK Ivančice : ŠKP Agrokarpaty Pezinok 12 : 2
HK Ivančice : DTJ Polanka 14 : 9
Finále:
HK Ivančice : KHZ Vsetín 8 : 16
Pořadí:
1. KHZ Vsetín
2. HK Ivančice
3. Sokol Nové Bránice
4. DTJ Polanka
5. Sokol Klimkovice
6. ŠKP Agrokarpaty Pezinok
V této katogorii se podařilo získat i individuální ocenění:
Nejlepší střelec turnaje : Martin Slaný
Nejlepší brankář turnaje : Filip Šnédar
MLADŠÍ ŽÁCI
Sestava:
Peterka Ondřej 11, Žaloudek Robin 4, Toman Zdeněk 18, Řeřucha Matěj 7, Grepl Michal 7, Kocanda Milan 3, Šedrla Marek 25, Šilberger Filip 7, Střebický Matěj 4, Kulaš Josef 3, Přibyl Tomáš 5
brankáři Lukášek Jiří a Reigl Pavel
Utkání ve skupině:
HK Ivančice : Sokol Poruba 18 : 7
HK Ivančice : ŠKP Agrokarpaty Pezinok 27 : 10
HK Ivančice : TJ SL Slavia Uherské Hradiště 16 : 8
HK Ivančice : HC Hlučín (starší žačky) 10 : 19
Semifinále:
HK Ivančice : TJ Lesana Zubří (starší žačky) 8 : 9
Zápas o 3. místo
HK Ivančice : HC TJ Náchod 15 : 9
Pořadí:
1. HC Hlučín
2. TJ Lesana Zubří
3. HK Ivančice
4. HC TJ Náchod
5. DTJ Polanka nad Odrou
6. TJ SL Slavia Uherské Hradiště
7. Sokol Poruba
8. KHZ Vsetín
9. ŠKP Agrokarpaty Pezinok
10. HC Ostrava
STARŠÍ ŽÁCI
Sestava:
Štork Dominik 7, Rambousek Miloš 9, Houser Zdeněk 34, Kocáb Ivo 13, Dokoupil Jiří 6, Jonáš Patrik 8, Klíma Matěj 30, Koláček Filip 2, Dvořák David 5, Doubrava Ondřej 8, Kukla Zdeněk 33
brankáři Markus Miroslav a Kocáb Richard 1
Utkání ve skupině:
HK Ivančice : HC Háje Praha 27 : 18
HK Ivančice : SKP Frýdek-Místek 18 : 12
HK Ivančice : Sokol Poruba 20 : 14
HK Ivančice : TJ SL Slavia Uherské Hradiště 23 : 12
HK Ivančice : Sokol Nové Bránice 16 : 5
HK Ivančice : DTJ Polanka A 21 : 8
Semifinále:
HK Ivančice : Sokol Velké Meziříčí 17 : 15
Finále:
HK Ivančice : Sokol Ostrava 14 : 15
Pořadí:
1. Sokol Ostrava
2. HK Ivančice
3. Sokol Velké Meziříčí
4. TJ SL Slavia Uherské Hradiště
5. KHZ Vsetín
6. HC Háje Praha
7. DTJ Polanka A
8. TJ Slavia Hradec Králové
9. SKP Frýdek-Místek
10. HC Ostrava
11. Sokol Nové Bránice
12. DTJ Polanka B
13. Sokol Poruba
V této kategorii se podařilo získat i individuální ocenění:
Nejlepší střelec turnaje : Zdeněk Houser
MLADŠÍ DOROST
Sestava:
Štěrba Jakub 14, Doležal Jan 3, Psota Tomáš 26, Oulehla Jakub 4, Dočkal Vladimír, Górny Tadeáš 14, Górny Tomáš 7, Mařík Daniel 16, Mrůz Jaroslav 10, Ryšavý Václav 5, Kališ Marek 2
brankáři Halada Jan a Pšenica Bohumil
Utkání ve skupině:
HK Ivančice : HC TJ Náchod 22 : 9
HK Ivančice : Sokol Ostrava 14 : 13
HK Ivančice : Sokol Poruba I 21 : 15
HK Ivančice : KP Brno II 14 : 15
Semifinále:
HK Ivančice : DTJ Polanka 11 : 13
Utkání o 3. místo
HK Ivančice : Morava MIX 19 : 15
Pořadí:
1. KP Brno II
2. DTJ Polanka
3. HK Ivančice
4. Morava MIX
5. KHZ Vsetín
6. Sokol Ostrava
7. KP Brno I
8. Sokol Poruba I
9. HC TJ Náchod
10. Sokol Poruba II
FOTKY Č.1 - KLIK
FOTKY Č.2 - KLIK
Aktuální články
Vangl Cup – ŽELVA 2024 je minulostí
Mladší žákyně ...
Vangl Cup starších žákyní přinesl bronzovou radost domácích
Starší žákyně ...
Vangl Cup - ŽELVA 2024
Mladší žákyně ...