Lenka Hájková | | Žačky

Z Měnína tři výhry

V sobotu 1.10. se starší žákyně vydaly na svůj třetí venkovní mistrovský turnaj Jihomoravské ligy. Turnaj se odehrával ve sportovní hale v Měníně a soupeřkami byly našim děvčatům kromě domácích, děvčata z Velké nad Veličkou, Kuřimi a Veselí/Strážnice.

Hned v prvním utkání děvčata narazila na zatím neporažené družstvo Velké nad Veličkou. Ani tentokrát ivančické házenkářky na soupeřky recept nenašly a prohrály o 9 branek. V dalším utkání si naše děvčata bez problémů poradila s domácími házenkářkami z Měnína. Ve třetím zápase nás čekalo družstvo z Veselí n. M. respektive Strážnice, kdy jsme s děvčaty měly po dvou turnajích vyrovnanou bilanci jedné výhry a jedné porážky. Po vyrovnaném prvním poločase se ivančickým děvčatům podařilo soupeřkám odskočit a zvítězit 22:16. V posledním čtvrtém utkání jsme nastoupily proti házenkářkám z Kuřimi. Po 10 minutách prvního poločasu svítilo na ukazateli skóre 11:0 a o osudu utkání bylo rozhodnuto. Vítězství 23:12 nám zajistilo třetí výhru na turnaji a odvezly jsme si tak 6 bodů z 8 možných.

Nyní mají děvčata následující víkend pauzu a v neděli 16.10. je čeká další mistrovský turnaj v Kuřimi.

HK Ivančice – SKH Velká n. V. 11:20

Sestava a branky: Burešová, Stachová – Šachrová, Knotková 4/1, Koptíková, Holá 1, Zajícová, Urbanová 1, Kabelková 1, Bubeníková, Hrdá 1, Čožíková K., Čožíková D. 1, Feithová 1, Robotková 1

Sokol Měnín – HK Ivančice 8:19

Sestava a branky: Burešová, Stachová – Šachrová, Knotková 4, Koptíková, Holá 4, Zajícová 1, Urbanová 2, Kabelková 2, Bubeníková, Hrdá 2, Čožíková K. 2, Čožíková D. 1, Feithová 1, Robotková

SHK Veselí n. M./DDM Strážnice – HK Ivančice 16:22

Sestava a branky: Burešová, Stachová – Šachrová, Knotková 7, Koptíková, Holá 1, Zajícová 3, Urbanová 3, Kabelková 1, Bubeníková, Hrdá 4, Čožíková K., Čožíková D. 2/1, Feithová 1, Robotková

HK Ivančice – SK Kuřim 23:12

Sestava a branky: Burešová, Stachová – Šachrová 1, Knotková 5, Koptíková 2/1, Holá 1, Zajícová 1, Urbanová 2, Kabelková, Bubeníková 1, Hrdá 3, Čožíková K. 3, Čožíková D. 2, Feithová 2, Robotková