Klub web.cz  – profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

6. kolo Žákovské ligy st. žákyní opět v Ivančicích

04.05.2022 | Lenka Hájková

Starší žákyně ...

V sobotu 30. 4. 2022 se konalo v ivančické hale poslední, tedy 6. kolo Žákovské ligy starších žákyní. Do Ivančic tentokrát zavítala družstva z Astry Praha, pražských Kobylis, Karviné a Jindřichova Hradce.

Domácí házenkářky nastoupily k prvnímu utkání proti Astře Praha. Po celé utkání si soupeřky na ivančické házenkářky udržovaly 2-3 brankové vedení, což jim stačilo k výhře 17:15. Ve druhém utkání předvedla děvčata z Ivančic nejpohlednější výkon. Zaslouženě porazila děvčata z Kobylis rozdílem 10 branek, 21:11. Ve třetím utkání jsme bohužel na předchozí výkon nenavázaly. V utkání s Karvinou nám „utekl“ začátek a ve druhém poločase jsme se na soupeřky už nedokázaly výsledkově dotáhnout. Zápas tak skončil ve prospěch soupeře 20:22. V posledním utkání jsme nastoupily proti favoritkám celého tohoto kola Žákovské ligy, které se v konečné tabulce držely a udržely na předních příčkách, děvčatům z Jindřichova Hradce. Ta měla utkání od začátku ve své režii a zaslouženě zvítězila 20:14. Ivančické házenkářky si tak v posledním kole Žákovské ligy připsaly 2 body, které však na konečném pořadí nic nezměnily, a děvčata obsadila 23. příčku.

Na celkovém umístění mělo vliv zejména to, že starších žákyní bylo v letošní sezóně pouze 10. Avšak mladší žákyně, které v Žákovské lize pravidelně nastupovaly, získaly spoustu cenných zkušeností. Doufáme, že je využijí v této soutěži v příštím roce, kdy jasným cílem bude vylepšit letošní umístění.

Starší žákyně nyní čeká v neděli 15. 5. domácí mistrovské utkání s Hodonínem a o týden později v sobotu 21. 5. opět domácí utkání s Velkou nad Veličkou, která je na 1. místě v tabulce jihomoravské ligy.


TJ Astra – HK Ivančice 17:15

Sestava a branky: Ambrožová, Stachová – Svobodová 3, Knotková 3, Do Tra My 3, Zajícová 4/1, Urbanová 2/1, Holá, Hrdá, Maturová

HK Ivančice – TJ Sokol Kobylisy II. 21:11

Sestava a branky: Ambrožová, Stachová – Svobodová 3, Knotková 3/1, Do Tra My 3, Zajícová 1, Urbanová 3, Holá, Hrdá 4, Maturová 4

HK Ivančice – TJ Sokol Karviná 20:22

Sestava a branky: Ambrožová, Stachová – Svobodová 8, Knotková, Do Tra My 6/2, Zajícová 2, Urbanová, Holá, Hrdá, Maturová 4

Házená Jindřichův Hradec - HK Ivančice 20:14

Sestava a branky: Ambrožová, Stachová – Svobodová 5, Knotková 3, Do Tra My 4/2, Zajícová, Urbanová, Hrdá, Maturová 2


 
Nábor
Hledáme děvčata a chlapce

ročníky 2011 a mladší

Přijďte mezi nás!!!

VÍCE INFORMACÍ TADY!

ČESKÁ HÁZENÁ!
Partneři
 
© eSports s.r.o. & HK Ivančice - kontakt: ivancicehazena@gmail.com RSS