Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Matěj Klíma vyhlášen házenkářem sezóny 2020/2021

01.09.2021 | Lenka Hájková

...

Další úspěch slaví náš odchovanec Matěj Klíma, který ovládl anketu "HÁZENKÁŘ SEZÓNY 2020/2021"! Po úspěších v reprezentaci a dresu HC Dukla Praha v loňské sezóně tak po zásluze získal toto ocenění! Druhý v anketě skončil brankář Martin Galia a třetí místo obsadil Stanislav Kašpárek.


Za celý klub HK Ivančice gratulujeme!!


Z webu ČSH:

Házenkář sezóny 2020/2021

Dvaadvacetiletý odchovanec Ivančic Matěj Klíma svůj talent rozvíjel v Zubří, kde se vypracoval již v dorosteneckém věku ke střeleckým oporám extraligového týmu. Se zuberskými dorostenci vybojoval i národní mistrovský titul. Další čtyři sezóny pak byla střelecky dobře disponovaná spojka oporou pražské Dukly a rovněž členem širšího kádru české reprezentace, v jejíž barvách se Klíma představil i na lednovém EURU 2020 ve Vídni. Jeho úspěšné reprezentační představení tam však přerušilo zranění. Zpět do reprezentačního kolotoče naskočil Klíma znovu v uplynulé sezóně, kdy při koronavirovém výpadku řady opor střelecky táhl českou reprezentaci k postupu na EHF EURO 2O22, v šestici kvalifikačních duelů nastřílel celkem 33 branek.

Odkaz na celý článek 
Nábor
Hledáme děvčata a chlapce

ročníky 2011 a mladší

Přijďte mezi nás!!!

VÍCE INFORMACÍ TADY!

ČESKÁ HÁZENÁ!
Partneři
 
HK Ivančice - kontakt: ivancicehazena@gmail.com RSS