Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Nepodařené 1. kolo Žákovské ligy

03.12.2019 | Lenka Hájková

Starší žačky

První kolo Žákovské ligy odehrály starší žačky v Jindřichově Hradci. Postupně se střetly s družstvy DHK Zora Olomouc, Sokol Písek, Házená Jindřichův Hradec a HC Zlín B.

Všechny naše zápasy se bohužel vyvíjely stejným způsobem. Na začátku nám vždy soupeř odskočil na vyšší rozdíl branek. Od poloviny prvního poločasu se naše hráčky dokázaly herně zvednout a korigovat poločasový výsledek. Začátkem druhého poločasu hráčky pokračovaly ve zlepšeném výkonu z konce prvního poločasu. S družstvy Olomouce a Zlína dokázaly průběžné vedení v zápase překlopit na svou stranu, ale chybějící střelba spojek, která nás provázela ve všech zápasech, a nakupení technických chyb v závěru zápasů nás vždy stálo vítězství.

Z Jindřichova Hradce jsme tak po předvedeném výkonu odjely zaslouženě bez bodu.

Další kolo Žákovské ligy pořádáme 11. 1. 2020 v Ivančicích.

 

Výsledky zápasů:

HK Ivančice – DHK Zora Olomouc     15:21

HK Ivančice – Sokol Písek                  13:18

HK Ivančice – Házená J.Hradec         12:21

HK Ivančice – HC Zlín B                     18:20

 

Sestava a branky: Hacarová 8, Nováková, Měrková, Kusslová 7, Svobodová M. 2, Brustmannová 9, Kamencová 15, Vavroušková 5, Klímova 2, Dohnalová, Šteflová 5, Fadrná, Cvrkalová 5

 
 
HK Ivančice - kontakt: ivancicehazena@gmail.com RSS