Jiří Obršlík | | Ženy

Remíza v posledním utkání zajistila konečné umístění na čtvrté pozici

Ženy...

HK Ivančice : Házená Jindřichův Hradec 31:31 (13:16)

V neděli 19. 5. 2019 sehrály ženy HKI na domácí palubovceposlední utkání uplynulé sezóny, tentokrát proti týmu z Jindřichova Hradce. Již před zápasem jsme věděly, že k udržení konečného čtvrtého místa potřebujeme v tomto zápase bodovat.

Prvních patnáct minut utkáníjsme si nad soupeřkami udržovaly mírný náskok. Odskočit na rozdíl více jak dvou branek se nám ovšem nepodařilo. Poté přišla z naší strany hluchá pasáž, ve které jsme inkasovaly 6 branek v řadě. Soupeřky do konce poločasu již nepřipustily žádnou změnu, a tak poločas skončil 13:16 v náš neprospěch.

Druhý poločas měl obdobný průběh jak poločas první, akorát jsme si se soupeřkami vyměnily role. Svůj tříbrankový náskok si házenkářky z Jindřichova Hradce nejprve hlídaly, ale již v 10. minutě se nám podařilo stav srovnat. V 15. minutě jsme si opět vybraly slabší chvilku, ve které nám soupeřky odskočily na rozdíl tří branek. V tu chvíli jsme zase začaly bojovat a sérií šesti branek jsme výsledek otočily v náš prospěch. Poslední minuty utkání byly velmi vyrovnané a soupeřkám se nakonec podařilo v poslední minutě vyrovnat. Zisk jednoho bodu nám však zajistil čtvrtou příčku v letošním ročníku 1. ligy žen. Děkujeme všem fanouškům za podporu a těšíme se na viděnou zase v září!

Sestava:
brankářky Iveta Cvingráfová a Veronika Fialková. Barbora Olšová 8, Martina Marková 6/3, Bára Krejčíková 2, Jitka Binarová 4, Petra Šiplová, Kristýna Pánková 6/1, Anna Höllová 1, Karolína Dužíková 1, Barbora Vavroušková 5, Kateřina Haladová 1. Trenér Marek Krejčík a Pavel Vavroušek.