Jiří Obršlík | | Ženy

S favoritem zvládly držet krok jen v prvním poločasu

Ženy...

HK Hodonín A : HK Ivančice   43:27 (20:17)

V sobotu 11. 5. 2019 zavítaly ženy HKI na palubovku dalšího týmu z čela tabulky, tentokrát do Hodonína. Utkání nakonec probíhalo podle stejného scénáře jako zápas proti Kobylisům. V prvním poločase jsme s favoritem zvládly držet krok, a první poločas tak skončil rozdílem pouze tří branek v náš neprospěch (20:17).

Avšak poté přišel poločas druhý, ve kterém jsme vůbec nezareagovaly na hru soupeřek, které druhý poločas jasně ovládly a odskočily nám na konečný šestnáctibrankový rozdíl.

V neděli 19. 5. 2019 sehrajeme poslední utkání této sezóny. Na domácí palubovce přivítáme od 15.30 hodin tým z Jindřichova Hradce. Přijďte nás podpořit v boji o poslední body, které nám mohou zajistit krásné čtvrté místo v letošním ročníku soutěže!

Brankářky Iveta Cvingráfová a Petra Šiplová, Silvie Leschingerová, Martina Marková 2, Bára Krejčíková 10/2, Jitka Binarová 2, Kristýna Pánková 1, Anna Höllová 1, Karolína Dužíková 1, Barbora Vavroušková 4, Barbora Olšová6.