Jiří Obršlík | | Žačky | Žačky - žákovská liga

3. kolo žákovské ligy v Písku

Starší žáčky...

V sobotu 9. 2. jsme v brzkých ranních hodinách odjely k 3. kolu žákovské ligy starších žákyň do Písku. Děvčata odehrála celkem čtyři utkání proti Mělníku, Zoře Olomouc, Třeboni a domácímu družstvu Písku „A“.

V prvním utkání jsme nastoupily proti družstvu z Mělníku, kdy se nám brzy podařilo získat dostatečný náskok a v poklidu utkání dohrát a získat dva body. Bohužel v samotném závěru utkání se nám zranila Nela, která do dalších zápasů zasáhla minimálně. Druhé utkání proti Zoře Olomouc začala děvčata dobře, ale brzy se projevila naše zúžená možnost střídat zaviněná nemocí a zraněními v našich řadách. Nakonec jsme v utkání prohrály 9:12, ale děvčata nic nevzdala a bojovala až do posledních minut. Ve třetím utkání proti Třeboni byly vidět dva odlišné poločasy. V prvním nám nevycházelo vůbec nic. Špatná obrana a velké množství technických chyb se podepsaly pod poločasovým výsledkem 6:13. V druhém poločase naše holky zabojovaly, což dokazuje i skóre 13:11 v náš prospěch, ale na vítězství to už nestačilo. Čtvrté utkání jsme odehrály s velkým sebezapřením a vzhledem k množství drobných zranění, které jsme během předešlých zápasů posbíraly, se v tomto zápase některé naše holky představily na postech, kde běžně nehrají.

Toto kolo žákovské ligy jen těžko hodnotit. Děvčata bojovala a nechala na hřišti vše, co bylo v jejich možnostech, ale na lepší výsledky to tentokrát bohužel nestačilo. Doufáme, že se holky brzy uzdraví, doléčí zranění, přes jarní prázdniny nasbírají nové síly a za 14 dnů v prvních mistrovských zápasech se domácím divákům představí v plné síle.

HK Ivančice – Házená Mělník                       26:10

Sestava a branky: Velebová Gabriela, Fadrná Nikola – Doležalová Klára 1/1, Navasardyanová Viktoriya 3, Kusslová Nikola 7, Weberová Nela 2, Hacarová Adriana 1, Brustmannová Adéla 4, Kamencová Ema 4, Klímová Aneta, Šteflová Zuzana 3, Cvrkalová Zuzana 1

HK Ivančice – DHK Zora Olomouc   9:12

Sestava a branky: Velebová Gabriela, Fadrná Nikola – Doležalová Klára 2, Navasardyanová Viktoriya 2, Kusslová Nikola, Weberová Nela 2/1, Hacarová Adriana, Brustmannová Adéla, Kamencová Ema 1, Klímová Aneta, Šteflová Zuzana 1, Cvrkalová Zuzana 1

HK Ivančice – Jiskra Třeboň              19:24

Sestava a branky: Velebová Gabriela, Fadrná Nikola – Doležalová Klára 4, Navasardyanová Viktoriya 1, Kusslová Nikola 4/1, Weberová Nela 1, Hacarová Adriana, Brustmannová Adéla 2/1, Kamencová Ema 6/2, Klímová Aneta, Šteflová Zuzana, Cvrkalová Zuzana 1

HK Ivančice – Sokol Písek „A“                     8:21

Sestava a branky: Velebová Gabriela, Fadrná Nikola – Doležalová Klára 1, Navasardyanová Viktoriya 1, Kusslová Nikola 1/1, Weberová Nela, Hacarová Adriana, Brustmannová Adéla 3, Kamencová Ema, Klímová Aneta 2, Šteflová Zuzana, Cvrkalová Zuzana