Jiří Obršlík | | Žačky

HK Ivančice : DDM Strážnice

Mladší žačky...

HK Ivančice : DDM Strážnice 17:7 (9:4)

V neděli 14. 10. nás čekala v pořadí druhá házenkářská neděle na domácí půdě, kde se představily dámské kategorie našeho klubu. Jako již tradičně program zahájily mladší žačky, jejichž soupeřem bylo družstvo Strážnice. Děvčata přistoupila k zápasu zodpovědně a již během prvních minut se ujala vedení, které navyšovala až na konečných 17:7. Trenéři tak ve druhém poločase mohly šetřit děvčata, která byla nominována do zápasu starších žaček, a příležitost se ukázat měla všechna děvčata, která byla na lavičce k dispozici. Holky se občas objevily na postech, kde běžně nehrají, ale i zde ani jedna nezklamala. Důležité utkání čeká naše mladší žačky příští týden v sobotu, kdy zajíždí na půdu svých největších soupeřek do Veselí nad Moravou.