Jiří Obršlík | | Žačky

Veselí nad Moravou : HK Ivančice

Starší žačky...

Po zápase mladších žaček jsme se posilnily obědem a přejely do nedalekého Veselí nad Moravou, kde v sobotu odpoledne nastoupily k důležitému utkání starší žačky. A na hřišti bylo celých 50 minut cítit, že jde o důležité utkání, kdy jeho vítěz se usadí v čele soutěže. I přesto, že utkání neskončilo naším vítězstvím, byla vidět pohledná házená, kterou zdobila spousta hezkých akcí. Bohužel v náš neprospěch rozhodla menší úspěšnost při střelbě, kdy jsme neproměnily 4 sedmimetrové hody a několik dalších náskoků z hranice brankoviště. I přesto děvčata musíme pochválit za bojovnost a nasazení po celé utkání. Jejich touhu získat v utkání dva body dokazuje i to, že druhý poločas naše holky vyhrály 8:6. Nic však není ztraceno a ještě na podzim budeme mít na domácí půdě příležitost Veselí porážku oplatit.