Jiří Obršlík | | Ženy

Druhé kolo za dva body

Ženy...

HK Ivančice : TJ Jiskra Havlíčkův Brod 40:28 (22:12)

Ženy se ve druhém kole představily poprvé v jarní části soutěže domácím fanouškům a chtěly napravit výsledek z neúspěšného prvního utkání. Posíleny hráčkami Vašková K., Fialková V. a Ždánská M. začaly utkání výborně a vytvořily si v úvodu náskok, který byl v konečném výsledku rozhodující. První poločas byl ve znamení naší dobré obrany a rychlých útoků, výsledek 22:12.
Druhý poločas se pouze dohrával, příležitost dostaly všechny hráčky, v poslední minutě uzavřela skóre na 40 Leschingerová S. a dva body byly doma. Všechny hráčky předvedly dobré výkony jak v obranné, tak v útočné fázi utkání, staronové i nové posily byly přínosem, Vašková K. vyztužila obranný val, Fialková V. předvedla úspěšné zákroky v brance a Ždánská M. platila na soupeřky svým pohybem. Další utkání nás čeká ve Velkém Meziříčí, kde budeme bojovat o hodně důležité body.