Jiří Obršlík | | Žačky

Držíme domácí neporazitelnost

Mladší žačky...

Na dohrávku podzimní části, z důvodu účasti našeho družstva na turnaji v Žirovnici, k nám přijelo družstvo TJ Tatranu Bohunice. Naše hráčky hned v úvodu utkání na soupeřky vletěly a rychlým přechodem do útoku jsme střílely jednu branku za druhou. Soupeř svojí první brankou korigoval v 11 min. skóre na 7:1. Poločasový výsledek 10:4 byl ovlivněn v konci poločasu dvojím vyloučením na naší straně. Na začátku druhého poločasu soupeř dokázal reagovat na naše vstřelené branky pouze do 28 min. při skóre 16:8. Od této chvíle Niky-Viky zavřela branku a do konce zápasu již neinkasovala. Naše hráčky i přes to, že jsme neproměňovaly vyložené brankové situace postupně navyšovaly skóre na konečný výsledek 23:8.  Do hry se postupně zapojily všechny nominované hráčky. Na hře a výkonu našich hráček nebyla poznat absence 5 hráček, které jsou nemocné a zraněné z důvodu širokého kádru.

Tímto výsledkem jsme potvrdily druhé místo v tabulce a postup do kvalifikace MČR v desetiboji žaček.