Jiří Obršlík | | Ženy

První body z venku

Ženy...

První historické body v 1.lize z palubovky soupeře dovezly ženy z Kunovic, kde zvítězily celkem s přehledem a klidem 34:27. Vítězství se začalo rodit v druhé části prvního poločasu, kde po vyrovnaném začátku utkání byla znát naše převaha potvrzená střeleckou úspěšností. Začátek druhé půle pokračoval v nastaveném trendu a rozdíl ve skóre narůstal. Brzdily nás pouze vyloučení, poté ještě soupeřky zkoušely hrát bez brankářky v sedmi hráčkách v poli, ale uměly jsme reagovat a tížený efekt jim to nepřineslo. V utkání jsme vynikaly svým pohybem, s menšími ztrátami míčů a zejména potencí levé strany útoku (Binarová J. a Pánková K.), která nastřílela 17 branek!!!

V Kunovicích se nám prostě daří, můžeme zavzpomínat na naše začátky, kdy ženy vyjely na svůj první turnaj za HK Ivančice a zvítězily!!!