Jiří Obršlík | | Ženy

Venku se nedaří

Ženy...

Tlak v posledních minutách a chuť po vyrovnání, to byly ty hezčí stránky našeho nedělního výkonu, bohužel špatný začátek (zřejmě způsobený malou koncentrací na utkání, prostředím nebo skoro až letním počasím), hodně ztrát míčů a prostupnou obranou, s tím už být spokojeni nemůžeme.
První poločas jsme nabraly až osmibrankové manko, které jsme se snažily celé utkání smazat, šlo to těžce, ale nakonec šlo, bohužel nebylo již dostatek času a musely jsme uznat porážku, která se ale špatně přijímala.
Nemohly jsme vyladit náš stroj, kdy v obranné činnosti začal fungovat až s obranou 1:5, chvílemi byl bezzubý i útok, to vše narušovala vyloučení, která jsme nechápaly a tak výsledek otočen nebyl. Neodehrály jsme dobré utkání, propadaly jsme individuálně, vše zachraňovala kolektivní bojovnost.