Jiří Obršlík | | Žačky

Sbírání zkušeností v Hodoníně

Starší žačky...

Družstvo stžek odehrálo další těžké utkání. Čtyři hráčky stržek doplnilo na palubovce osm hráček mlžek. Hned při nástupu obou týmu byly kostky zápasu vrženy. Střední spojky soupeřek byly o hlavu respektive o hlavu a půl vyšší a 20 kg těžší. Na začátku zápasu jsme soupeře zaskočili nacvičenými signály mlžek, což mělo za následek vedení 2:1. Soupeř ztrácel míč a neproměňoval vyložené střelecké situace díky Gabče, která si dobře postavila své tyče branky. Od patnácté min. za stavu 5:3 soupeř nabil ostrýma a spojky začaly proměňovat střely ze střední vzdálenosti a vystavil pro naše hráčky nepropustnou obranu. Poločasový výsledek 12:3 vypadal děsivě, ale odpovídal fyzickým schopnostem obou družstev. Ve druhém poločase hráčky pozměnily způsob útoku, kdy jsme dokázali překvapivě obstřelit obranu. I přes prohru 23:9 se hráčky rvaly a bojovaly o každý míč až do konce zápasu.