Jiří Obršlík | | Žačky

Poslední utkání v soutěži

Mladší žačky...

Na poslední sobotní soutěžní zápas 20.5.2017 v letošní sezóně přijelo družstvo Tatranu Bohunice.

Hned od začátku zápasu naše hráčky výborným výkonem v obraně vytvořily nepropustný val a soupeřov ystřely z dálky pochytala Gabča. V útoku jsme během prvního poločasu postupně navyšovaly náskok až na poločasové skóre 8:1.  Začátkem druhého poločasu soupeř dokázal výsledek zkorigovat na 9:4, ale závěr zápasu díky Viky v brance opět patřil našemu družstvu. Konečný výsledek 13:5 překlopil vzájemnou bilanci s Bohunicemi na naší stranu (6:11, 22:22, 13:11, 13:5) a v průběžné tabulce jsme je přeskočily na 3.místo. Bohunice budou ještě hrát 3 zápasy a nám se do tabulky započte kontumační vítězství nad Hodonínem, který nedojel na zápas do Ivančic.

Vrcholem sezóny pro hráčky je finále mistrovství české republiky v desetiboji 2-4.6. 2017 v Jindřichově Hradci.