Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Mistryně ČR 2016-2017 - mladší dorostenky

05.05.2017 | Jiří Obršlík

Mladší dorostenky...

IVANČICKÉ DOROSTENKY MISTRYNĚMI ČR

 

Ne vždy jsou všechna předsevzetí dosažitelná. Ivančickým mladším dorostenkám se splnil jeden velký sen a svého předsevzetí dosáhly bez výhrad. Předlouhá léta ivančická házená snila o pokračování zlaté cesty, kterou nastartovaly v soutěžní sezóně 1958-1959 a následně 1959-1960 zopakovaly zlaté dorostenky, dnes již zasloužilé „Zlaté veteránky“. Tehdy získaly pro házenkářský klub z Ivančic dvakrát titul „Mistryně Československa“.

Po 57 letech je Ivančická dívčí dorostenecká házená opět na vrcholu. 30.dubna ve Zlíně přetavily ivančické házenkářky, v přímém souboji s tamním HC, své úsilí ve zlaté medaile a staly se z nich Mistryně České republiky v kategorii mladších dorostenek.       

V neděli 7.5.2017 od 14 hodin v ivančické sportovní hale se střetnou v závěrečném utkání sezóny s týmem HC HÁJE PRAHA. Hned poté budou ivančické mladší dorostenky dekorovány MISTRYNĚMI ČESKÉ REPUBLIKY V HÁZENÉ! 

Přijďte zatleskat a podělit se o radost z titulu společně s nejlepším týmem mladších dorostenek naší země. 

 

HK IVANČICE 

 
 
HK Ivančice - kontakt: hk.ivancice@seznam.cz RSS