Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Žákovská liga dívek 15-16 - 6.kolo Plzeň

14.05.2016 | Petr Dužík

6.kolo žákovské ligy v sobotu 14.05.2016 v Plzni...

14.5.2016 hala 31. ZŠ Plzeň

V sobotu čeká naše starší žačky poslední a rozhodující kolo letošního ročníku žákovské ligy.

V tomto kole se rozhodne, které týmy si v letošním ročníku odnesou medaile a všichni naši soupeři si uchovali šanci na zisk cenných kovů. Střetne se totiž pět nejvýše nasazených týmů, které současně okupují prvních pět míst v průběžné tabulce. Těmito týmy jsou HC Zlín, který dosud prochází soutěží bez ztráty kytičky, následovaný týmem TJ Házená Jindřichův Hradec, který ztratil pouze jediný bod, DHC Plzeň se ztrátou dvou bodů, DHC Slavii Praha, která ztratila tři body a konečně naše holky HK Ivančice, které ztratily čtyři body ve smolném třetím kole, kde vinou zranění, nemoci a reprezentačních povinností (hokejových) musely holky turnaj odehrát bez tří stěžejních hráček základní sestavy.

Jako černý kůň soutěže může do celkového pořadí výrazně promluvit tým TJ Jiskra Otrokovice, který je prozatím na celkovém šestém místě se třemi prohrami, nicméně už má odehrány zápasy se všemi týmy z prvních pěti míst.

Tak držte holkám pěsti, ať téměř půlroční pouť žákovskou ligou dotáhnou do cíle, kterým je vysněná medaile. 
 
HK Ivančice - kontakt: ivancicehazena@gmail.com RSS