Lenka Hájková | | Žačky

Povedený domácí mistrovský turnaj

Mladší žákyně odehrály v neděli 2.10. již druhý soutěžní turnaj v rámci Jihomoravské ligy. Na domácí palubovce jim soupeřkami byla děvčata z Kuřimi, Hostěrádek – Rešova a Měnína.

V prvním utkání nastoupily ivančické házenkářky proti týmu Měnína. V prvních minutách osobní obrany se děvčata ujala pohodlného vedení, které po zbytek utkání navyšovala až na konečných 21:4. Následovala krátká pauza a utkání s Kuřimí. Děvčata byla odhodlaná soupeřkám vrátit týden starou porážku z Bohunic. Po vyrovnaném utkání se spoustou pěkných akcí, ale zároveň hodně ztrátách zvítězily domácí házenkářky 12:10. Posledním soupeřem nám byl tým Hostěrádek-Rešov. I tady přítomní diváci viděli vyrovnané utkání, kdy po osobní obraně měl o branku navrch náš soupeř. I přes náš úzký kádr, ale děvčata nic nevzdala a během 15 minut 2. poločasu výsledek utkání překlopila na svoji stranu a zaslouženě zvítězila 15:12.

Domácí házenkářky tak získaly plný počet bodů, předvedly spoustu pěkných akcí a branek, stejně tak vytvořily i spoustu technických chyb, které nás však tentokrát nemusí tolik mrzet. Pochvalu na předvedené výkony zaslouží všechna naše děvčata.

K dalšímu turnaji zajíždíme již v sobotu 8.10. do Hodonína, kde kromě domácích děvčat ještě nastoupíme proti děvčatům z Veselí/Strážnice a Hostěrádek-Rešov.

HK Ivančice – Sokol Měnín 21:4

Sestava a branky: Kudláčková – Jacečková, Orlíčková 2, Do 4, Evstafeva 5, Pašková 1, Kusslová 3, Feithová 5, Nováková 1

SK Kuřim – HK Ivančice 10:12

Sestava a branky: Kudláčková – Jacečková, Do, Evstafeva 4, Pašková 1, Kusslová, Feithová 7, Nováková

HK Ivančice – TJ Sokol Hostěrádky – Rešov 15:12

Sestava a branky: Kudláčková – Jacečková, Do, Evstafeva 10/1, Pašková, Kusslová, Feithová 5, Nováková

Za fotky z turnaje moc děkujeme Robertu Kusslovi!!!