Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Soustředění žaček a dorostenek je minulostí

24.08.2020 | Lenka Hájková

Starší žačky + mladší dorostenky

V neděli 16. srpna 2020 vyrazila družstva starších žaček a mladších dorostenek na tradiční soustředění do Moravského Krumlova. Bohužel ani jedno družstvo na soustředění neodjelo kompletní, a to z důvodu dovolených či nedoléčených zranění.

Jako každý rok nám zázemí poskytl Výchovný ústav v Moravském Krumlově. Fyzickou kondici a herní činnosti jsme zlepšovaly především v hale. Děvčata absolvovala i několik výběhů ke kapli sv. Floriána nebo do areálu místního zámku. Program jsme si zpestřily i třicetikilometrovou projížďkou na kole, dvěma návštěvami koupaliště v Lesonicích a pátečním odpolednem stráveným na koupališti v Moravském Krumlově.

Holky k tréninkům ve většině případů přistupovaly zodpovědně a doufáme, že po dlouhé pauze opět našly chuť sportovat a hrát házenou. Na zlepšování a zdokonalování herních činností máme ještě přibližně 14 dnů, kdy v sobotu 5. 9. se starší žákyně zúčastní jednodenního turnaje ve Velké nad Veličkou.

Jmenovitě se soustředění zúčastnily: Cvrkalová Zuzana, Vavroušková Dorota, Kusslová Nikola, Navasardyanová Viktoriya, Šteflová Zuzana, Klímová Aneta, Fadrná Nikola, Hacarová Adriana, Svobodová Martina, Dotramy Mya, Svobodová Viktorie, Dohnalová Ester, Weberová Nela a Zelinková Nela.

 
Nábor
Hledáme děvčata a chlapce

ročníky 2010 a mladší

Přijďte mezi nás!!!

VÍCE INFORMACÍ TADY!

ČESKÁ HÁZENÁ!
Partneři
 
HK Ivančice - kontakt: ivancicehazena@gmail.com RSS